BC 't Pupke Sevenum

Welkom bij BadmintonClub 't Pupke uit Sevenum

Competitieschema 2018-2019 (bonds- en streekcompetitie)

Zondag 9 september Kruisweide Openingstoernooi voor alle Pupke-teams vanaf 9.30 uur.

 

11-sep   dinsdagavond Zaalwacht Begintijd
Pupke 3 Pupke 2 Patrick + Hettie 19.00 uur

 

16-sep   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 Cosmos'77 2 Patrick  9.30 uur
BC Venray Pupke 4 Uitwedstrijd 10.00 uur

 

23-sep     Begintijd
Rally BC 3 Pupke 1   10.00 uur
BC Leudal/Heytse Pupke 3 Uitwedstrijd 10.00 uur

 

26-9-2018   woensdagavond  Opmerking Begintijd
BC Grubbenvorst Pupke 2 Uitwedstrijd 19.00 uur

 

30-sep   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 WIK BC 1 Patrick + Hettie 9.30 uur
Pupke 2 BC Linne 1   9.30 uur
Pupke 4 BC Heytse   9.30 uur

 

7-okt     Begintijd
BCM'80 1 Pupke 1   9.30 uur

 

10-10-2018   woensdagavond  Opmerking Begintijd
BC Grubbenvorst Pupke 3 Uitwedstrijd 19.00 uur

 

21-10-2018    Opmerking Begintijd
Cosmos'77 BC 2 Pupke 1 Inhaalwedstrijd 10.00 uur

 

28-10-2018     Begintijd
BC Linne 1 Pupke 3 Uitwedstrijd 9.00 uur
BC Linne 2 Pupke 4 Uitwedstrijd 9.00 uur

 

4-nov   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 United BC 3 verplaatst naar zondag 24 februari 2019  
Pupke 2 BC Leudal   9.30 uur
Pupke 4 BC Maasdroppers   9.30 uur

 

11-nov   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 Gronsveld BC 1 Patrick + Hettie 9.30 uur
Pupke 2 BC Grubbenvorst   9.30 uur
Pupke 4 BC Venray   9.30 uur

 

18-nov     Begintijd
Trilan BC 8 Pupke 1   12.00 uur
BC Heytse Pupke 4 Uitwedstrijd 10.00 uur

 

27-11-2018   dinsdagavond Zaalwacht  
Pupke 3 BC Grubbenvorst Hettie 19.00 uur

 

9-dec   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 Rally BC 3 Patrick + Hettie 9.30 uur
Pupke 2 BC Linne 1   9.30 uur
Pupke 3 BC Leudal   9.30 uur

 

10-dec   maandagavond Opmerking Begintijd
Maasdroppers Pupke 4 Uitwedstrijd 18.30 uur
    onder voorbehoud!  

 

16-dec   Opmerking Begintijd
WIK BC 1 Pupke 1 sporthal  10.00 uur
    Munstergeleen  

 

Zondag 23 december Familie Kersttoernooi, 10.30 - 14.00 uur!

 

16-jan   Opmerking Begintijd
Gronsveld BC 1 Pupke 1 woensdagavond 20.00 uur

 

20-jan     Begintijd
BC Venray Pupke 4 Uitwedstrijd 10.00 uur

 

27-jan   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 Trilan BC 8 Patrick + Hettie 9.30 uur
Pupke 2 BC Leudal   9.30 uur
Pupke 3 BC Linne 1   10.30 uur
Pupke 4 BC Heytse   10.30 uur

 

30-jan   woensdagavond  Opmerking Begintijd
BC Grubbenvorst Pupke 2 Uitwedstrijd 19.00 uur

 

3-feb   Zaalwacht Begintijd
Pupke 1 BCM'80 1 Patrick + Hettie 9.30 uur
Pupke 4 BC Linne 2   9.30 uur
Pupke 2  BC Push Extra wedstrijd! 11.00 uur

 

10-feb     Begintijd
United BC 3 Pupke 1   10.00 uur
BC Linne 1 Pupke 2 Uitwedstrijd 9.00 uur
BC Leudal/Heytse Pupke 3 Uitwedstrijd 10.00 uur
BC Linne 2 Pupke 4 Uitwedstrijd 9.00 uur

 

Zondag 17 februari 2019  clubkampioenschappen!

 

24-feb   Zaalwacht Begintijd
reserve speeldag  Pupke 1 Patrick + Hettie  
Pupke 1 BC United 3  Inhaalwedstrijd van 4 november! 9.30 uur
BC Leudal/Heytse Pupke 2 Uitwedstrijd 10.00 uur
Pupke 3 BC Grubbenvorst   9.30 uur
Pupke 4 BC Maasdroppers   9.30 uur

 

17-mrt     Begintijd
BC Linne Pupke 3   9.00 uur